zavřít

Multiplayerový datadisk pro Halo 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Exkluzivní FPS pro konzoli Xbox - Halo 2 od Bungie - se v dohledné době dočká zcela unikátního datadisku, který bude prvním svého druhu v konzolovém segmentu.

Jedná se o Halo 2 Multiplayer Map Pack, který se má 28. června objevit na zahraničním trhu.

Uvedený multiplayerový přídavek bude obsahovat devět zbrusu nových map a bonusy, jako je video interview s jejich tvůrci, zohlednění bojové strategie pro nová prostředí či bližší pohled a seznámení se zde představenými lokacemi. Přičemž vedle anoncovaného online režimu půjdou tyto levely hrát i v offline multiplayeru skrze splitscreen či linkové propojení konzolí. Maloobchodní cena za tohle povyražení má činit amerických dolarů 19.99 (tedy klasická datadisková cena).

Zajímavě se jeví několik příjemných akvizic směrem k předplatitelům služby Xbox Live! Tou první je ochutnávka některých map již v dubnu, druhým příspěvkem k věrným zákazníkům jsou dvě mapy z celkového výčtu gratis a naposledy tu je možnost stažení (již placené) zbývajících map online. Každopádně se jedná o vítané rozšíření možností jedné z nejpopulárnějších her současnosti, jež má na svém kontě přes 6.5 milionu prodaných kopií a ocenění typu "Game of the Year," "Best Soundtrack" nebo "Best Shooter" - viz naše recenze.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.