zavřít

Multiplayerové hrátky v Saints Row

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno připomenutá X360 hra Saints Row je znovu na pořadu dne, tentokráte však bude řeč o multiplayerovém vyžití.

zdroj: Archiv

Skrze Xbox Live se zdejší gangsterské akce ve stylu GTA bude moci spolu účastnit až 12 hráčů naráz. Každý z nich si pak bude moci upravit svou identitu na základě v multiplayeru získaných peněz, řeč je nyní o vzhledu virtuální postavičky, kam patří oblečení, tetování, apod. V rámci multiplayerového univerza se pochopitelně bude možné formovat do týmů, resp. online gangů, každý pak s vlastním unikátním jménem, přičemž nemají chybět ani nejrůznější statistiky - jak osobní, tak celého týmu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V případě herních režimů tu bude Gangster Brawl - buď ve stylu všichni proti všem, nebo týmově založené akce. Big A$$ Chains - opět se tu hraje jak sólo tak týmově a hlavním motivem je sbírání řetězů po poražených oponentech, jež musíte doručit na místo určení pro následný zisk peněz. Blinged Out Ride - dva gangy zápolí mezi sebou o co nejlepší upgrade auta, k němuž se získávají peníze jejich sběrem na různých místech ve městě a likvidací oponentů. Protect Tha Pimp - jedna skupina se snaží o ochranu a doprovod pasáka s cílem jej dostat k jedné z mnoha únikových cest na mapě, zatímco druhá se jej snaží zlikvidovat; na tomhle zápolení je zajímavé, že samotný pasák má schopnost likvidace svých soupeřů skrze jediný šťouch. Co-op - kooperace dvou hráčů ve snaze přežít útoky policie, potažmo členů jiných gangů v misích, mezi jejichž náplň patří útěk ze scény nebo doručování speciálních balíčků.
zdroj: Team Xbox

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.