zavřít

Multiplayer v Soldier of Fortune 2 bude!

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydat dnes nějaký AAA titul bez podpory multiplayeru by byla velká chyba.

Nejen že by takový produkt moc neobstál v konkurenci podobných her s propracovanými síťovými módy jako Medal of Honor nebo Return to Castle Wolfenstein, ale ani by okolo ni nevznikla tak velká komunita tvůrců nejrůznějších modifikací, vzpomeňte třeba na tři roky staré Half-Life. To si zřejmě uvědomili i šéfové Activision, a tak dnes vydali tiskovou zprávu, kde oznamují, že Soldier of Fortune II: Double Helix bude, navzdory předchozím zprávám (info), obsahovat multiplayer. Konkrétně se bude jednat o dva herní módy (což není nějak ohromující číslo, ale pořád lepší než nic) - jak klasiku Free For All (všichni proti všem), tak Team Deathamtch a to s více než 100 unikátními modely/skiny. Zde je pět nových hi-res obrázků z multiplayeru Soldier of Fortune II:


další nové obrázky

Vedle toho bude hra samozřejmě obsahovat dlouhou singleplayer kampaň a také náhodný generátor misí, o němž toho zatím není moc známo. Další informace o Soldier of Fortune II nabízí naše preview, hra by měla vyjít na jaře.
zdroj: Fragland a HomeLan

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.