zavřít

Multiplayer pro Postal 2 formou přídavku

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Postal 2 vzbudil stejně jako jeho předchůdce řadu rozporuplných reakcí.

Jedněm se hra líbila, jiní ji považovali za něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. GameGuru Mania je s vývojáři z Running with Scissors neustále v kontaktu a tak se je jala vyzpovídat, jak jsou spokojeni s reakcemi lidí a co plánují dále, zejména pokud jde o multiplayer, který v původní hře chybí a zcela jistě by příznivce hry potěšil.

Pokud jde o ty reakce, zdá se být generální ředitel Vince Desi spokojen. V Rusku prý se Postal 2 vyšplhal na 1. místo na žebříčku prodejnosti a dobře si podle něj dílo vedlo i v Evropě a Japonsku. Čeho však celkem lituje, jsou chybičky, které se vyskytly. Brzy ale bude vydán patch (druhý v pořadí - první je ke stažení zde), který vše opraví. Vince se přiznal, že sám patche jako takové ale nemá zrovna v lásce. Nejvíce si pak cení zejména toho, že neustoupili tlakům ohledně obsahu hry a vývojáři tak zůstali sami sebou. Jistě si vzpomínáte, že měli jisté potíže s vydáním hry. Nebylo to proto, že by o titul nebyl ze strany velkých vydavatelů zájem, ovšem všichni požadovali nějaké úpravy, které vývojáři nehodlali dopustit a tak jim nakonec projekt vydali neznámí Whiptail Interactive.

Na otázku, na čem v současné době RwS pracují, Vince odpověděl, že na multiplayerovém přídavku pro Postal 2. K dostání by měl být na Vánoce tohoto roku, alespoň pokud vše dobře dopadne, protože RwS nejsou nijak velký tým a dotují se sami. Addon by měl být ke stažení zdarma. Patříte-li mezi příznivce této akční hry, možná si zároveň kladete i otázku, zda se plánuje nějaké další pokračování Postalu. Vince Desi zatím nic nepotvrdil ani nevyvrátil, pouze přiznal, že se fanouškové na Postal 3 hodně ptají.

zdroj: GGMania

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.