zavřít

MotorStorm Pacific Rift stále drhne

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jízda po drsné trati, skokánky a slunce přímo do očí ve dvojici nových videí. Překonají ty z minula?

Dnešní playstationovský večer završíme připomenutím si závodů Motorstorm: Pacific Rift, v současnosti hotových ze 40%. Nové ve francouzštině komentované video předvádí split-screen jízdu po drsné trati, se spoustou skokánků, ježděním po ostrých hranách skal i údolím zahaleném v mlze.

Grafika se sice oproti před časem zveřejněné nahrávce trochu zlepšila (a jistě to pořád není finální podoba), přesto mám osobně pocit, že to celé nějak nefunguje. Auta se prakticky nevidí, každý jako by si jel svoje, nedochází k žádnému soutěžení, trať k ničemu takovému ani nevybízí atp. Jistě, snadno kritizovat rozdělanou práci, namítalo se již posledně, na druhou stranu není zcela běžná praxe, aby vývojáři předváděli něco, za čím si plně nestojí. Tudíž je kritika, či alespoň varovný ukazováček, zcela na místě.

Pakliže tomu ještě dáte šanci, následuje z téhož zdroje nahrávka druhá, kde si hráč nejprve vybírá mezi monster trucky, motorkami a čtyřkolkami, nakonec volí to první a pouští se do hezky nasvícené trati. Na obrazovku se lepí hlína, někde nad tratí se kouří, pak vůz padne do údolí, než se (navíc ještě na špatném místě) respawnuje atd.


MotorStorm Pacific Rift nahrávka z hraní #1


MotorStorm Pacific Rift nahrávka z hraní #2

Opět platí, že jako závody to obstojí, ale vzhledem k bezvadné pověsti jedničky (85%, recenze) a chvástání se Sony by člověk možná čekal trochu víc. Nebo ne?

MotorStorm Pacific Rift vyjde letos před Vánocemi pro PS3 - více v předešlých článcích:

Džunglí až na pláž ve videu z MotorStorm Pacific Rift  [8.5.2008 14:14 - levis&jd]
Chlazení motoru ve vlnách MotorStorm Pacific Rift  [6.5.2008 10:10 - levis]
Projížďka po ostrově MotorStorm Pacific Rift  [28.4.2008 11:11 - levis]
Zákulisí MotorStorm Pacific Rift traileru  [17.4.2008 10:10 - levis]
MotorStorm Pacific Rift scany a info  [3.4.2008 23:23 - levis]
zdroj: Jeuxvideo

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.