zavřít

Microsoft představuje Dungeon Siege II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V rámci E3 bylo (a kdoví, třeba ještě bude) odhaleno mnoho nových titulů a jedním z nich je i pokračování oblíbeného, loni vydaného RPG Dungeon Siege.

Z Dungeon Siege II vám zatím nemůžeme nabídnou žádné obrázky, ale máme pro vás shakycam video (2 MB, WMV) v ne moc dobré kvalitě, ale vzhledem k tomu, že se hra bude vydávat až příští rok a mnoho informací o ní zatím také není známo, je to lepší než nic.

Studio Gas Powered Games, založené tvůrcem Annihilation - Chrisem Taylorem, na novém projektu pracují už od doby, kdy se ten první objevil na pultech obchodů. Návštěvníkům E3 byl předveden in-engine trailer, který byl doplněn slovy, že představuje směr, kterým se Dungeon Siege II bude ubírat (ovšem prý bez vysvětlení, co je tím vlastně míněno). Dungeon Siege II bude údajně dokonce postavena na stejném enginu jako její předchůdce. Rozdíl by měl být v tom, že první hra byla limitována typickými PCéčky té doby (loňskými) a nový titul má vyjít až příští rok... Na více informací a nějaké ty screenshoty si evidentně ještě nějaký čas budeme muset počkat.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.