zavřít

Lost Paradise - nová hra od autora Syberie

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Očekávané pokračování poetické adventury Syberia už je hotové a tak se nabízí otázka, čímpak se nyní její autor - Benoit Sokal - zabývá? A my známe odpověď.

Společnost White Birds Production, kterou pan Sokal založil, oznámila nový titul - Lost Paradise. Benoit Sokal na tomto novém adventurním světě pracuje několik měsíců. Jeho vydání prý můžete očekávat v polovině příštího roku.

O hře jako takové toho zatím není mnoho známo, ale dá se očekávat, že se brzy dozvíme více. Zatím víme pouze to, že vás má vzít na výlet Afrikou. Podíváte se přímo do samotného srdce tohoto kontinentu, a to spolu s hlavní hrdinkou - dcerou krutého diktátora, která se snaží dovést svého kamaráda leoparda na místo, kde se narodil - na vrchol Kilimandžára. Na oficiálních stránkách studia White Birds Production jsou k vidění nějaké další artworky.
zdroj: WBP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.