zavřít

Lara natáčí v Tomb Raider Underworld

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejen v podvodním levelu přijde hrdince vhod kamera a foťák. A co z toho budou mít hráči?

Před týdnem jste se mohli dočíst o podvodním levelu v akční adventuře Tomb Raider Underworld, kterou ve svém posledním čísle vzal pod drobnohled i proslulý časopis Game Informer. Většina informací se kryje s těmi z minula, přesto mezi řádky padla zmínka třeba o tom, že Lara Croft bude tentokrát vybavená vlastní kamerou.


Jakmile tedy v podvodním chrámu najde chapadlovitou bestii Krakena, raději než aby se přes vysílačku radila s kolegy, jak postupovat dál, jednoduše kameru vytáhne, příšeru nafilmuje a záběry zpět odešle. Totéž bude moci udělat se svým foťákem. Praktické užití? Vývojáři si představují, že takto si budou hráči na internetu navzájem radit a ukazovat např. skryté lokace některých předmětů. Vedle několika miniaturních obrázků z podvodní úrovně si všimněte také demonstrace technologie tzv. Spherical Harmonies, což je podle všeho jen poeticky nazvané HDR.

Vedle dalších událostí okolo hry je třeba zmínit spuštění nové homepage, na které fanoušci jistě dovedou najít spoustu užitečného infa, ať už na rozvětvených diskusních fórech či podcastech vývojářů. Konečně bylo také potvrzeno, že Tomb Raider Underworld vyjde pro PC, X360, PS3, PS2 a Wii letos v listopadu - více v dosavadním zpravodajství:

Obelstěte chobotnici v Tomb Raider Underworld  [10.6.2008 10:10 - levis]
Model Lary Croft z Tomb Raider Underworld  [14.4.2008 10:10 - levis]
Za tajemstvím Mayů v Tomb Raider Underworld  [3.2.2008 13:13 - levis]
Další detaily o Tomb Raider Underworld  [29.12.2007 16:16 - jd]
Screenshoty z Tomb Raider Underworld  [15.12.2007 19:19 - jd]
zdroj: GI

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.