zavřít

Kruh pro krytí ve Stargate Worlds

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šestnáct kilometrů osamělé planety představuje ideální příležitost, jak se seznámit s chytrým interfacem. + VIDEO

Nemá smysl stále dokola v rozhovorech přetřásat, že onlinovka Stargate Worlds bude zasazena mezi osmou a devátou sezónu, nebo jak moc vývojáři spolupracují se samotnými filmaři. Proto na letošním Comic-Conu autoři konečně nechali hru přítomné zahrát, byť většinu času zabralo vysvětlování herních principů. Tedy alespoň stručně:

Postavu si vyberete z jednoho z nabízených archetypů, čili komanda, vědce, archeologa, Jaffy, Goa'ulda (příp. Asgarda) nebo vojáka, který byl nakonec vybrán i pro tento případ. Následovalo přemístění na planetu Lucia, obrovský, ale opuštěný svět o nějakých šestnácti kilometrech čtverečních. Pod nahnědlým nebem a mezi chudými domky má hráč dost času se seznámit s interfacem, jehož ovládnutí bude zcela klíčové pro cokoliv, co byste ve hře chtěli dělat. Tím nejdůležitějsím je kruh se dvěma ukazateli po stranách, zeleným pro zdraví a modrým pro tzv. bitevní soustředěnost. Pokud ten bude plný, rychleji se vám bude doplňovat zdraví a ovládnete bojiště, naopak při jeho vyčerpání vám protivník způsobí až několikrát větší újmu na zdraví.

Jakmile se rozhodnete krýt nebo jednoduše přistoupíte k nějakému předmětu, kruh se rozsvítí a ukáže, jaká část z vašeho okolí je pokryta. Pakliže bude celý v zeleném, znamená to, že z celých 360 stupňů vám nehrozí žádné nebezpečí; žlutá barva bude znamenat částečné odkrytí a červená, že byste raději měli rychle přejít jinam. A ještě jedna výhoda: pokud vás trefí nepřátelská kulka, zatímco se kryjete, interface vám ukáže, kam přesně rána šla, abyste mohli případně reagovat.


StarGate Worlds záběry z hraní

Stargate Worlds pro PC vyjde koncem roku - více v našich článcích:

Stargate Worlds první záběry z hraní  [3.7.2008 20:20 - levis]
Stargate Worlds v detailech  [1.6.2008 16:16 - levis]
Občanské války ve Stargate Worlds  [16.5.2008 10:10 - levis]
StarGate Worlds a časové paradoxy  [13.9.2007 17:17 - levis]
Další návštěva ve světě Stargate Worlds  [30.11.2006 15:15 - korgull]
zdroj: IGN, Gamevideos

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.