zavřít

Kompilace Jagged Alliance 2: Gold Pack

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Americký vydavatel Strategy First se během léta docela slušně rozjel a získal distribuční práva v USA na mnoho zajímavých titulů - namátkou se dají vyjmenovat úlovky v podobě strategie Robin Hood a středověké akce Inquisition od Wanadoo, RTS Earth 2150: Lost Souls od Zuxxez, dvou titulů Hannibal a Mistmare od Arxel Tribe nebo všech nadcházejících produktů od Monte Cristo včetně války ve Vietnamu v Platoon.

Proč to zde všechno zmiňuji? Posledním přírůstkem do portfolia Strategy First se totiž stala oblíbená tahová strategie Jagged Alliance 2 od SirTechu, kterou má v Čechách snad každý díky covermountingu její plné verze v češtině u časopisu Score (info), ale ve světě ji často provázely potíže s neschopným vydavatelem (info).

Proto asi nedoceníte jako ostatní hráči v zahraničí včerejší tiskovou zprávu, podle níž se pro brzké vypuštění chystá re-edice JA2 s označením Gold Pack. Ta bude obsahovat původní hru, datadisk Unfinished Business, blíže nespecifikovaný nový herní mód "Iron Mad" a samozřejmě i všechny patche, které vylepšují umělou inteligenci, ovládání a vyváženost zbraní. Za kolik se tato re-edice bude prodávat, zatím nevíme, ale vzhledem ke stáří Jagged Alliance 2 bych osobně očekával nějakou symbolickou cenu blízkou budgetovým titulům, tzn. kolem dvaceti dolarů.

zdroj: GameSpyDaily

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.