zavřít

James Bond 007 Blood Stone GC preview

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360 DS

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Znáte dva způsoby, jak projít misi? A čím se nový Bond liší od Batmana nebo posledního Splinter Cellu?

GC předváděčka bondovky 007: Blood Stone se točila okolo mise, v níž musí agent britské tajné služby MI6 infiltrovat staveniště, kde má být jako rukojmí držen jeden biochemický vědec. Kvůli přísné ostraze má Bond k dispozici nejen své pěsti jako základní bojový prostředek, ale samozřejmě i pistole a také jednu hračičku: chytrý telefon, který jej zásobuje informacemi o waypointech a nepřátelských pozicích.

Na několika místech v úrovni budete telefonem moci oskenovat určité předměty a získat více informací o misi, tuhle hračku ale bohužel nepůjde používat po celou dobu hraní - tím se vývojáři chtějí vyhnout tomu, aby s ní hráči nakládali jako s detektivní vizí Batmana v nedávném Arkham Asylum. Pokud tedy telefon použijete více než byste měli, jeho signál se začne ztrácet a budete muset opět chvíli počkat.

Bondovy pěstní souboje tak trochu připomínají funkci Mark & Execute z nedávného Splinter Cell: Conviction. Abyste se připlazili k nepříteli a zezadu ho vzali pod krkem, budete se muset spoléhat na Focus Aim neboli zvláštní body (tokeny, chcete-li použít výrazivo ze Splinter Cellu), které získáte právě "tvrdou" dřinou obyčejných pěstních soubojů. Trochu to zpestřuje jinak vcelku všední boje a navíc jistě potěší vidět, na kolik různých způsobů Bond dovede svého protivníka oddělat: jednou mu srazí hlavu o sloup, druhého uškrtí atd.

Nikdo ale neříká, že právě takhle budete muset Blood Stone hrát. Vývojáři nejdřív prošli level touto stealth cestou za cenu minimálních ztrát na životech a poté úroveň naloadovali znovu - tentokrát si však nikdo nebral servítky, Bond otevřeně probíhal celým prostorem a kosil kohokoliv, kdo se mu připletl do cesty. V samotném závěru se pak akce přesunula do katakomb, odkud agent 007 vylezl po lešení... a to se k překvapení všech pohnulo. Protože na místě se právě začínalo stavět, musel Bond několika akrobatickými pohyby rychle opustit padající lešení a dostat se k hledanému vědci.

James Bond 007: Blood Stone vyjde koncem roku pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
James Bond 007 Blood Stone nesnese srovnání  [16.8.2010 18:18]
Úvodní honička z James Bond 007 Blood Stone  [21.7.2010 15:15]

zdroj: GS

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.