zavřít

Intergalaktickým policistou v Green Lantern

Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Warner Bros zveřejnili první detaily o své multiplatformní akci Green Lantern: Rise of the...

Warner Bros zveřejnili první detaily o své multiplatformní akci Green Lantern: Rise of the Manhunters, která vyjde začátkem června jako předvoj stejnojmenného filmu. Seznámíte se v něm s mimozemskou rasou Manhunterů, kteří měli sloužit jako jakási intergalaktická policie, ale postupem času se z nich stala jen tupá byrokratická síla. Jejich nadpřirození tvůrci jménem Guardians of the Universe proto Manhuntery rozpustili a společně s několika uprchlými policisty založili novou elitní policejní jednotku jménem Green Lantern Corps, jejíž členy vyzbrojili mimořádně silnými prsteny.

Ve válce s Manhuntery je "zelenáči" budou potřebovat, a to zvlášť nový testovací pilot Hal Jordon, jehož role se ve hře ujmete. Díky prstenu si budete moci během hraní vyrobit několik druhů zbraní, např. Gatling Gun, nebo si nechat narůst pěsti a srazit nepřítele jedinou ranou. Po celou dobu hraní by vás jinak měla doprovázet postava Sinestra, jehož se bude moci ujmout váš kamarád v kooperativním režimu a zase se dle libosti kdykoliv odpojit, protože jeho místo pak v případě potřeby zastane AI. Green Lanterns vyjde 1. června 2011 pro Xbox 360, PlayStation 3, Wii a PSP.

Tagy: akční filmová hra

Zdroje: G4TV

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.