zavřít

Indianajonesovký Secret World update zve na výlet do Káhiry

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zdá se to jako dlouhá doba, co jsme tu měli naposled pátý update do povedeného MMORPG The Secret World. Pětka je za námi, šestka před námi. Nebo vlastně je už tady, a když se jí necháte zlákat, podíváte se do Káhiry. Vlakem. Inspirace Indiana Jonesem minimálně z toho úvodního teaser obrázku přímo sálá, ale nepůsobí to jako nějaká laciná kopírka, spíš jako hezké pomrknutí na fanoušky slavného archeologa. Nechybí totiž ani ikonický klobouk, bič a dokonce i hudební podkres se do jisté míry inspiruje u známé melodie Johna Williamse.

Jak už jste asi odtušili z názvu, v šestém updatu se podíváte do Egypta. Tam si budete moct užít spoustu vylepšení v PvP soubojích, nový Veteran a Recruitment systém a střetnete se i s novým bossem na raidu. V novém prostředí The Scorched Desert vás nečekají po vzoru Indiana Jonese nacisté, ale pro změnu šílení kultisté Atenu v čele se zákeřným prorokem, který chce po Egyptě šířit smrt a zkázu.

Než tuhle partičku bláznů zprovodíte ze světa, musíte podstoupit sérii několika příběhových misí, ve kterých si užijete i souboj na jedoucím vlaku. Nevypadá samozřejmě tak parádně jako třeba v Uncharted 2, ale na MMORPG je to vlastně dost povedený kousek. Nejen na vlaku můžete prohánět nepřátele pomocí nové Auxiliary Weapon, biče, který nebude způsobovat jen poškození, ale také nepřátele zbaví buffů, které na sobě mají. A podobně jako v Indym, i tady budete moct použít bič pro přitáhnutí si někoho k sobě.

...

Poté, co zpráskáte bičem ostatní hráče, dostanete PvP zkušenostní body - ty jsou součástí zbrusu nového systému Battle Rank. Díky němu budete moct postupem času získávat například nové PvP uniformy, které můžete používat i jako klasické obleky. Stejně tak do hry přibyl i nový systém Veteran, který vás bude odměňovat bodíky za každý měsíc, po který budete “member” hry. Pokud member jste, měli byste mít The Last Train to Cairo dostupný už teď. Neplatiči si pak musí počkat do 17. března, kdy si ho budete moct koupit, jak oznámili tvůrci na oficiálním webu.

Celý "plakát" na The Last Train to Cairo inspiraci Jonesem nezapře

Tagy: online sci-fi fantasy RPG mmo

Zdroje: The Secret World

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.