Impossible Creatures - ať žije genetika!
zdroj: tisková zpráva

Impossible Creatures - ať žije genetika!

10. 5. 2002 9:26 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Po úspěchu s 3D vesmírné RTS Homeworld, se Relic Entertainment pustili do svého dalšího titulu z řady real-time strategií, který bude výjimečný svým zaměřením.

Vaši bojovníci se totiž budou tvořit křížením nejrůznějších druhů zvířat, a to ne jen těch příbuzných. Ano hádáte správně, řeč je o Impossible Creatures (dříve znám jako Sigma). Naše galerie se dnes proměnila na malou zoologickou zahradu, která ožila mnoha novými druhy dravých šelem.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Impossible Creatures se bude odehrávat na několika ostrovech. Většina staveb bude vyžadovat dva základní zdroje - uhlí a elektriku. Narozdíl od jiných RTS, v Impossible Creatures budete své jednotky tvořit kombinací různých zvířat, přičemž můžete dosáhnout i lecjakých specifických vlastností Vámi vyrobeného tvora. Např. zkřížíte-li gorilu s elektrickým úhořem, získáte tvora, který své protivníky paralizuje elektrickými výboji. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Jak je patrné z některých obrázků v galerii, budete moci dokonce určit, které části těla ze kterého živočicha Váš konečný výtvor bude mít. Počet jednotek bude zpočátku omezen, ale jak budete postupně během hry získávat další genetické vzorky, Váš výběr zvířecích kombinací neustále poroste.

Engine, který hra využívá je plně 3D a umožní Vám úplnou volnost při pohybu kamery (zoom i rotace). Příběh bude doprovázen četnými animacemi a "cut" scénami (podobně jako Homeworld). Plná verze hry, jejíž vydání se chystá ještě letos, bude obsahovat 15 single-player misí. Stejně jako v jiných RTS i zde bude třeba pro zdárné dokončení mise splnit určité úkoly. Chybět nebude ani multiplayerová podpora po Internetu i LAN a tak jako v Homeworldu zde bude také možnost využít multiplayerového offline klání proti počítačovým oponentům.
zdroj: HomeLAN Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články