zavřít

Ideální zbraní v The Bourne Conspiracy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Díky adrenalinu s nepřítelem vymlátíte okno a pak jehu hlavu vymácháte v umyvadlu. + ZATÍM NEJLEPŚÍ TRAILER

High Moon Studios (autory Darkwatch) už nějaký pátek zaměstnává práce na špionážní akci The Bourne Conspiracy, čerpající z knižní předlohy i slavných filmů. Ačkoliv hrdina se ve tváři zdaleka nebude podobat Mattu Damonovi, přesto na první pohled poznáte, že jde o Bournea: z filmové série si vývojáři půjčili třeba hektický střih akčních scén, působících nezvykle svižně a rychle díky úmyslně vypuštěným filmovým políčkům (= ve hře jednotlivým framům).


Co se týče samotného bojování, při pěstních soubojích zužitkujete dvě tlačítka pro útok, jedno pro blokování a poslední poslouží k zasazení smrtícího úderu jednomu i více protivníkům. Abyste s nimi mohli jednou ranou zatočit, budete nejprve muset naplnit ukazatel adrenalinu, rostoucí s každým kopancem do břicha i pěstním úderem, které rozdáte. Jakmile bude adrenalinu dost, nic už vám nebude bránit v tom, abyste s nepřítelem vymlátili okno nebo jehu hlavu vymáchali pod tekoucí vodou v umyvadlu a pak s ní třískli do televizní obrazovky. Každý takový pohyb bude záviset čistě na tom, jaké předměty kolem sebe právě budete mít.


The Bourne Conspiracy perfect weapon trailer - stažitelná verze (35 MB, HD)

Podobnou taktiku bohužel nebudete moci aplikovat na bossy, s nimiž nezbude než se zdlouhavě prát na život a na smrt, dokud je neumlátíte k zemi. Celá hra se přesto nebude skládat jen z pěstních soubojů: často vytáhnete také pistoli a dojde i na honičky v autech (např. po pařížských bulvárech).

The Bourne Conspiracy vyjde pro X360 a PS3 v létě - více v předchozích článcích:

Bourne Conspiracy aneb pravá bondovka  [19.1.2008 13:13 - levis]
Skluzy a boxování z The Bourne Conspiracy  [9.11.2007 10:10 - levis]
Ranařem i akrobatem v Bourne Conspiracy  [23.8.2007 17:17 - levis]
The Bourne Conspiracy Roberta Ludluma  [12.7.2007 13:13 - korgull]
Oznámení The Bourne Conspiracy  [26.6.2007 18:18 - korgull]
zdroj: Gamespot, IGN, GT, JV

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.