zavřít

Hidden & Dangerous 2 datadisk kooperativně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brněnští Illusion Softworks pravděpodobně vyslyšeli přání mnoha hráčů z celého světa, kteří volali po podpoře kooperativní hry v taktické válečné akci Hidden & Dangerous 2.

Dnes totiž oficiálně ústy level designéra Martina Barbaříka potvrdili zařazení tohoto často opomíjeného herního módu do připravovaného datadisku, který zatím nemá název a ví se o něm pouze to, že má vyjít v druhém čtvrletí roku 2004. Jeho odhadovaných deset misí si tedy budete moci zahrát v týmu společně s až čtyřmi kamarády proti počítačovému protivníkovi, což by v případě vyladěného síťového kódu nemusela být špatná zábava. Oproti tomu mapy z původního H&D2 v kooperativním módu nebudou přístupné, protože jejich předělání by prý bylo velmi obtížné a vyžadovalo by mnoho úprav skriptů. Něco podobného ostatně odpověděl i animátor Alexander Sila v našem listopadovém rozhovoru.

zdroj: CVG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.