zavřít

Herní adaptace komiksu The Darkness

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Majesco dnes oznámila, že se zhostí distribuce herního počinu pro nextgen konzole The Darkness, kterýžto bude vycházet z komiksové předlohy.

Projekt, cílený v roce 2006 na trh, připravují ve svých dílnách Starbreeze - je-li vám název vývojářského domu aspoň trochu povědomý vězte, že na triku mají hru The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay.

V The Darkness se zhostíte role neohroženého mafiánského zabijáka jménem Jackie Estacado, u kterého se objeví velice zvláštní schopnosti. S postupem času se tyto budete muset naučit ovládnout, abyste dokázali svrhnout krutého bosse a naplnit svůj osud. Má jít o unikátní mix moderní krimi a hororu s účastí nadpřirozených sil (ony specifické dovednosti hlavního hrdiny vycházejí z Temnoty), přičemž na dění se budete střídavě dívat skrze first a third-person perspektivu.

The Darkness má nabízet nelineární hraní, online multiplayer a akurátní příběhové pozadí, protože scénáře se zhostí Paul Jenkins, původní autor proslulé komiksové série. Komiks The Darkness, který se objevil na trhu v roce 1996, totiž stihl být přeložen do 16 různých jazyků a každého vydání se prodalo přes 500.000 výtisků. V tomto kontextu asi nepřekvapí jak zde zmiňovaná snaha o videoherní zpracování, tak film, jenž se chystá na rok 2007.
zdroj: WP

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.