zavřít

Halo: Combat Evolved blízko dokončení

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vlajková hra Xboxu, Halo: Combat Evolved, je podle slov vývojářů z Bungie velmi blízko dokončení, takže by se mělo v klidu stihnout její vypuštění současně s uvedením této konzole od Microsoftu na trh v listopadu.

K příležitosti konání veletrhu Tokyo Game Show bylo oficiální cestou vydáno devět nových screenshotů (v galerii 6.-9.řádek odshora) z této slibné sci-fi akce:


další nové obrázky

Současně s tím se dnes večer na GameSpotu objevil nový trailer (10 MB) v délce asi jedné minuty, který byl prezentován právě na Tokyo Game Show a obsahuje spoustu nových záběrů. Pro úplnost jen připomínám, že šest dalších videoukázek z Halo: Combat Evolved najdete u nás zde.
zdroj: TeamXbox a Halo.Bungie.org

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.