zavřít

Grand Theft Auto III pro PC v češtině

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Distribuční společnost Cenega pokračuje v nastoleném trendu s potěšujícími zprávami pro ty, kteří mají rádi kompletně lokalizované hry, a po nedávném ohlášení Warcraftu III v našem rodném jazyce jsme se dnes dozvěděli podobnou novinku.

Týká se PC verze očekávané akční pecky Grand Theft Auto III, která u nás vyjde taktéž v češtině! Podle vyjádření Báry Veselé z Cenegy v tuto chvíli není jisté, zda-li bude lokalizace kompletní, plánují se prozatím titulky. Jelikož do vydání GTA III pro PC zbývá už jen měsíc, distribuce češtiny prý bude stejná jako u Harryho Pottera, tedy formou CD patche.


další nové obrázky

Současně s tímto překvapivým oznámením jsme do naší galerie přidali třináctku pěkných wallpaperů právě ze hry Grand Theft Auto III, o které jsme publikovali podrobnější informace včetně několika trailerů zde.
zdroj: Cenega

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.