zavřít

Grand Prix 4 pro PC a Xbox potvrzen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Infogrames dnes vyslali do světa dobrou zprávu o tom, že se chystá pokračování legendární série formulových simulátorů - Grand Prix 4.

Hra bude opět zaštítěna jménem Geoffa Crammonda, je připravována pro PC i Xbox a hotova by měla být již v červnu letošního roku. Pro Grand Prix 4 se jim podařilo získat oficiální licence pro sezónu 2001, což je oproti Grand Prix 3 pokrok kupředu (tam šlo o dva roky starou sezónu). Autoři slibují i ještě reálnější jízdní vlastnosti, další pokroky v animaci (třeba reálné animace v depu) a další vylepšení. Pokud si navíc i čtvrtý díl zachová vynikající hratelnost svých předchůdců, máme se v létě na co těšit.
zdroj: ToTheGame

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.