zavřít

Global Ops: konkurence Counter-Strike?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Docela překvapen jsem byl úrovní obrázků z připravované hry Global Ops, kterou na E3 ukazovali její autoři z Barking Dog Studios.

Možná jste už z obrázků sami pochopili, že autoři vsadili na momentálně populární trend v napodobování nejpopulárnější hry současnosti Counter-Strike a jejím převedení do single-playeru, ale pravda je trochu jinde. Lidé tvořící tým Barking Dog Studios se totiž podíleli na prvních betách právě Counter-Strike, takže jim něco takového ani nemůžeme vyčítat a mají na to právo :) Jestli budou Global Operations pro Counter-Strike nějaká konkurence, se uvidí až koncem roku, ale jak to tak vypadá, graficky bude díky LithTech 2.5 technologii přeci jen lepší, což k vzhledem k stáří Half-Life enginu v CS asi moc nepřekvapí.


Váš tým se bude skládat z unikátních specialistů (velitel, sniper nebo např. demolition man), kteří se od sebe navzájem budou odlišovat v různých vlastnostech. Každý z nich bude moci používat všech 36 zbraní, ale pouze expert v dané oblasti s nimi dosáhne maximálních výsledků. Jak už to v podobných hrách bývá, budete zachraňovat rukojmí, převážet VIP, deaktivovat nálože nebo odklízet nepohodlné osoby. Celkem na vás čeká 16 rozmanitých a obsáhlých misí. Pro grafický výstup bude použit modifikovaný Lith-Tech engine od Monolithu a zajímavě také zní možné použítí technologie Voice over IP, která by měla umožňovat hlasovou komunikaci členů týmu.

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.