zavřít

Empire Total War s internetovou verifikací

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Implementace systému od Valve, s funkčností podobnou Steamu, přinese výhody hráčům i tvůrcům. + 13 OBRÁZKŮ

Creative Assembly se rozhodli pro své nadcházející Empire: Total War využít vývojářských nástrojů Steamworks, a to samozřejmě jak pro krabicovou, tak i digitálně distribuovanou verzi hry. Hráči díky implementaci tohoto middleware od Valve získají snadnější přístup k budoucím updatům/stažitelným přídavkům, budou si své přátele moci zapsat na příslušné kamaradské seznamy anebo sbírat achievementy. Další výhodou bude bezpochyby vbudovaný systém vhodného párování hráčů.

Tvůrci Empire zase mohou profitovat z ve Steamworks obsaženého systému pro verifikaci unikátního sériového čísla přes internet (podobně jako u her pořízených ze Steamu). Byť k této aktivaci bude stačit se jedinkrát připojit na internet skrz klienta Steamu. A mimochodem, pokud se tamtéž rozhodnete hru s volitelnou češtinou (v přepočtu a s daní za cca 1230,- Kč) předobjednat, můžete si již nyní zdarma stáhnout i gold verzi čtyři roky starého Rome: Total War (91%, recenze).


nové obrázky

Fanoušky jinak jistě zaujme i momentální podoba čerstvě ohlášené Special Forces Edition, tj. jakési sběratelské verze. Ta obsáhne několik "zvláštních jednotek" - vzhledem k dobovému zasazení hry však těžko říct, co si pod tímto pojmem představit, ale vojenské komando to určitě nebude. Součástí balení má být i obrovská papírová mapa, na níž si lépe naplánujete své další tahy.

Empire: Total War vyjde 6. února 2009 jen pro PC - více v našich dojmech a dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Smrt admirála Nelsona v Empire Total War  [19.7.2008 12:12 - levis]
Jako na opravdovém moři v Empire Total War  [7.3.2008 10:10 - levis]
Preview námořních bitev Empire Total War  [23.1.2008 10:10 - levis]
zdroj: VE3D

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.