zavřít

Editor map pro Far Cry 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jediným omezením nejúžasnějšího editoru levelů, který připomíná úvod SimCity, bude hráčova představivost. + HD VERZE

"Dovolte mi, abych vám představil nejúžasnější editor map, jaký jste kdy viděli," začíná UbiSoft komentář a hned záhy vám dokáže, že to nejsou jen kecy. Oddálení kamery vysoko od zatím holé placky, vytvoření libovolně členitých hor, jejich otexturování a natažení řeky jakoukoli trasou dost připomíná úvodní fázi SimCity, akorát že ve Far Cry 2 TAM pak přímo budete. Během pár vteřin následuje osázení krajiny vegetací, mosty, strážními věžemi a čímkoli dalším z tisíce objektů, architektury různého stylu, desítek zbraní či vozidel. Průběžně budete informováni, jak moc je krajina zaplněna a kdykoli můžete do mapy skočit, abyste si vyzkoušeli, jestli třeba moc vysoké stromy neblokují plánovaný let rogalem. Kdo by čekal, že tím to končí, bude mile překvapen: pak totiž přichází na řadě výběr počasí, efektů prostředí a denní doby:


Far Cry 2 map editor trailer - Update - stažitelná verze (130 MB, HD)

Asi je zbytečné dodávat, že celý editor byste po grafické stránce nerozeznali od samotné hry. A že i ve vlastnoručně ukuchtěných levelech můžete ustřelit větve stromů nebo zapálit trávu. Jediným rozdílem bude možnost přepnutí z 3D do 2D a nezbytné odzoomování od povrchu, kdy se to ke konci videa při kroužení okolo Eiffelovky nad městem už poněkud trhalo. Ale UbiSoft touhle scénou demonstroval, že jediným omezením bude skutečně hráčova představivost. Editor bude jak v PC, tak v konzolové verzi, jednoduše ovládaný tlačítky na gamepadu. Nové obrázky z editoru i z vlastní hry:


Far Cry 2 vyjde na sto procent před letošními Vánocemi a u nás ho Playman z časových důvodů nakonec jen česky otitulkuje (český dabing musel zrušit) - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: EG, PR

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.