E3 - chystá se datadisk pro Wolfenstein
zdroj: tisková zpráva

E3 - chystá se datadisk pro Wolfenstein

23. 5. 2002 2:02 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jednou z mnoha zpráv z E3, která není žádným velkým překvapením a každý ji v koutku duše tak trochu čekal, je oznámení datadisku pro úspěšnou first-person střílečku Return to Castle Wolfenstein z prostředí druhé světové války, kterou se vloni na podzim blýskli Gray Matter Studios za pomoci id Software.

Return to Castle Wolfenstein zdroj: tisková zpráva Zatím nepojmenovaný expansion pack, který by měl vyjít letos na podzim, bude obsahovat 10 nových singleplayer misí a stejný počet nových map pro multiplayer.

Kromě toho datadisk pro Wolfa přinese i několik přídavných zbraní (granátomet, pokládač min) a nových schopností inženýrů, jako například stavbu hlídkové věže s kulometným hnízdem nebo mostu v určité části mapy. Do síťové hry také přibyde jeden nový charakter - specialista na tajné operace. Ten bude jako jediný vybaven sniperkou a podobně jako v Team Fortress může sebrat uniformy mrtvých nepřátel, což někdy dobře poslouží k infiltrování cizích bází. Ale jakmile s touto postavou začnete střílet, budete okamžitě prozrazeni. Na expansion packu pro Return to Castle Wolfenstein pracují autoři původního multiplayeru z Nerve Software společně s nově vzniklou londýnskou firmou Splash Damage, které se zrodila z řad tvůrců Q3Fortress modu.

zdroj: GameSpot

jd

Nejnovější články