zavřít

Dva datadisky pro Black & White

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná kvůli způsobu natáčení dalších dílů filmového Matrixu nebo rozšíření Settlers IV je v současnosti v módě oznamovat hned dva datadisky pro nějakou úspěšnou hru.

Peter Molyneux se na E3 nechal slyšet, že stejný osud potká i jeho božskou strategii Black & White, pro níž se chystají dva expansion packy. Ten první z nich se jmenuje Creature Trials a umožní hráčům přenést své kreatury na nový ostrov, kde se naučí další schopnosti apod. Druhý přídavek nazvaný The World Disc se více zaměří na vesničany a stávající herní svět, který rozšíří o nová kouzla nebo budovy.

Datum vydáni obou datadisků zatím nebyl oznámen, ale už v pondělí se objeví volně stažitelný patch, který hru podstatně rozšíří o spoustu novinek (jejich seznam je zde). Peter Molyneux také potvrdil port Black & White pro Xbox a nastínil, co má za lubem do budoucna - bude se jednat o RPG (pracovní název Project EGO) v nejnovější verzi B&W enginu pro Microsoft, detaily se jistě dozvíme co nevidět.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.