zavřít

Dungeon Siege: RPG od Chrise Taylora

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dungeon Siege od firmy Gas Powered Games bude akční fantasy RPG odehrávající se v obrovském světě.

Vypadá trochu (dost) jako Diablo, podle autorů by se ale měla hra v mnoha vlasntostech lišit. Především budete ovládat partu až osmi lidí, nikoli pouze osamělého bojovníka a v boji by se měla objevit i špetka strategie (zřejmě v podobě rozestavění členů party do určité formace či něco podobného). "Originální" příběh se točí okolo strašlivého zla, které tiše čeká na svou příležitost, jen vy samozřejmě můžete temným plánům pána vší temnoty zabránit... eh.


Zajímavé je, že na engine Dungeon Siege už čeká několik týmů, kteří v něm prý chtějí vyrábět remaky starých Ultim, což rozhodně budeme pozorně sledovat. Mimochodem, šéfem Gas Powered Games je Chris Taylor, tvůrce vynikající strategie Total Annihilation. Dungeon Siege vyjde na podzim tohoto roku.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.