zavřít

Duke Nukem: Manhattan Project info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po událostech, které se staly 11.září v New Yorku, se skoro nabízí otázka, jak to bude s připravovanou epizodickou obdobou oblíbené střílečky Duke Nukem: Manhattan Project (DNMP) "Naštěstí" pro mnoho fanoušků, se společnost ARUSH nenechala tragédií odradit a s laskavým svolením původních tvůrců Duke a vlastníku 3D Realms v práci na novém Duke Nukem: Manhattan Project pokračuje.
Děj, jak název napovídá, je sice posazen přímo do centra nedávných teroristických útoků, avšak sci-fi příběh, který má co do činění s bojem známého a obdivovaného hrdiny Duke Nukema proti invazi ufounů a mutantů do NY, nemá se zářijovým incidentem nic společného.

Fakt je, že vše, co by mohlo nějakým způsobem neštestí připomenout, bylo ze hry i oficiálního webu vyjmuto (oficiální logo hry a flashový filmeček totiž zobrazovaly NY po atomovém útoku a samozřejmě i WTC). No co dodat, komentáře raději nechám na Vás :P

DNMP bude unikátní 3D střílečka (založena na Prism3D Engine), která Vás velmi rychle vtáhne do děje. Ve hře se setkáte jak s některými "oblíbenci" z klasického Duka, tak s úplně novými nepřáteli, kteří budou jakýmsi mixem nebo mutací těch nejoblíbenějších. Ve hře bude k dispozici celkem sedm střelných zbraní, tj. nebudou chybět Golden Eagle, assault rifle, shotgun a oblíbené pipe bomby, ovšem ostatní zbraně jsou zatím tajemstvím.

DNMP bude mít osm rozsáhlých episod, z nich každá se bude odehrávat v jiné části města (mrakodrapy, Čínská čtvrť, metro). Příznivce multiplayeru asi nepoteší, že s touto variantou se zatím nepočítá. Konečné vydání Duke Nukem: Manhattan Project se předpokládá na jaře 2002.
zdroj: HomeLan

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.