zavřít

Druhý datadisk Nightlife pro The Sims 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na pulty obchodů ještě ani nedorazil první datadisk University (u nás 11.3.) a už se začíná hovořit o druhém přídavku pro The Sims 2.

Jak zjistila domácí fanouškovská stránka, nějakému šťastlivci se totiž předčasně dostala do ruky krabice s hrou (University), uvnitř které se nachází reklamní prospekt odhalující, že druhý datadisk se bude jmenovat Nightlife a že jeho náplní má být zhruba něco na způsob Hot Date: "Vyjeďte si ven do nočního města v novém datadisku "The Sims 2: Nightlife (Noční život). Zůstaňte ve městě dlouho do noci na rande při romantické večeři nebo při tanci v nočním klubu. Na podzim roku 2005 bude moci sami zjistit co všechno skrývá noc v Simíkově."


Teď si možná právem kladete otázku, zdali se náhodou nejedná o nějaký podvrh, podobně jako třeba s falešnými screenshoty z Need for Speed: Most Wanted (pro nezasvěcené: jedna slovenská fansite vyrobila fake obrázky a nechala na ně společně s vymyšlenými detaily o hře nachytat konkurenční fansite z BW, jež záměrně neuváděla zdroje - info; komentář). Pak by si ale Electronic Arts v lednu nezaregistrovali doménu TheSims2Nightlife.com, která by v budoucnu měla sloužit jako homepage právě pro tento, zatím oficiálně neohlášený přídavek (Maxis mimochodem nyní pracuje ještě na jednom dalším). Více informací se o něm jistě dozvíme v dohledné době nebo nejpozději na E3...

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.