zavřít

Druhý datadisk Medal of Honor: Breakthrough

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts dnes oficiálně oznámili vývoj druhého datadisku pro válečnou akci Medal of Honor: Allied Assault.

O jeho existenci se vědělo už dříve, teprve dnes byl však zveřejněn jeho název, který zní Breakthrough. V tomto přídavku se vypravíme do vřav druhé světové války v severní Africe a na italské frontě a cílem nebude nic menšího než nakonec porazit Třetí říši. Spolu s americkým seržantem Johnem Bakerem na nás bude čekat celá řada historicky věrohodných misí jako Kasserine Pass, završených bitvou o Monte Battaglia.

Tvůrci slibují nový arzenál zbraní, sólové akce i týmovou spolupráci. Hra opět poběží na osvědčeném enginu Quake III Arena a stejně jako v případě původní hry, i tentokrát si vývojáři pozvali na pomoc experty přímo z Congressional Medal of Honor Society. Samotného vývoje se jako technický poradce zúčastní kapitán Dale Dye, který dozíral už na předešlé tituly. Multiplayerová hra bude obohacena o nový mod Liberation, ve kterém budeme zachraňovat své zajaté spoluhráče. Hráči budou moci řídit tanky, ti se specializací pak nechat zahajovat dělostřelecké útoky nebo likvidovat miny. Na výběr budou skiny pro zástupce americké, britské, italské i německé armády.

Jak jsme již psali počátkem března, vývoje Medal of Honor: Breakthrough se externě ujali TKO Software ze Santa Cruz, a to zřejmě proto, že samotné studio EA v Los Angeles má plné ruce práce s plnohodnotným pokračováním Medal of Honor: Pacific Assault. Jak nový datadisk, který má být mimochodem mnohem obsáhlejší než první Spearhead, dopadne, se dozvíme na podzim letošního roku.

zdroj: TTG

kate

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.