zavřít

Datadisk pro World in Conflict

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bude jen takovým odvarem předělávání druhé nejlepší RTS roku 2007 na obě konzole?

Nebýt držitele ocenění pro druhou nejlepší RTS roku 2007 podle čtenářů Tiscali, možná bychom teď nečetli o oživení Red Alertu 3, kterému též dominuje na artworcích Socha svobody. Ať tak či onak, xboxová verze World in Conflict původně měla dorazit na trh ještě vloni, avšak odsouvala se, než řekla Sierra dost. Rozhodla se raději pověřit konverzí svůj jiný tým než Švédy z Massive Entertainment, konkrétně Swordwish Studios, aby kompletně redesignovali celou hru pro potřeby konzolí a přidali do ní nějaké inovativní vlastnosti. To pochopitelně nějaký čas zabere a proto je vydání šoupnuto až na podzim 2008. Mluvili jsme v množném čísle? Ano, hra totiž vedle X360 přijde i na PlayStation 3.

Takovým odvarem se díky těmto změnám stane dnes odtajněný PC datadisk pro World in Conflict, který nabídne neupřesněný nový singleplayerový i multiplayerový obsah - aneb to samé a ve stejnou dobu jako konzolová verze. Více se o zatím nepojmenovaném přídavku, rodícím se za asistence tvůrců originálu, máme dozvědět snad brzy.

zdroj: Shacknews

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.