zavřít

Čtvrtý datadisk The Sims: Vacation?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zdá se, že výlety Simáků do města za zábavou a ukojením společenských tužeb, se kterým jste se mohli setkat v The Sims: The Hot Date, zaznamenaly nebývalý úspěch, a tak se proslýchá, že chlapíci z Maxisu už údajně pracují na dalším přídavku, které Vám tentokrát nabídne možnost vyjet si se svými rodinkami i na nějakou tu dovolenou.

Nový, v pořadí už čtvrtý datadisk The Sims: Vacation zatím nebyl oficiálně potvrzen, ale objevit by se podle online-shopu EBGames mohl už na konci března 2002.

Podobně jako v The Sims: Hot Date, i tento datadisk bude obsahovat "downtown" s volnými prostory, ve kterých si hráči budou moci vytvořit různá prázdninová střediska. Strávit dovolenou tak můžete například na horách, na pláži nebo v lese. Narozdíl od Hot Date, kde si mohli užívat pouze dospělí, v datadisku Vacation vás na prázdninové radovánky mohou následovat i děti.

Údajně na vás čeká i rozšířená nabídka zboží, jež můžete zakoupit za účelem darování. Pokud se zúčastníte karnevalu, můžete vyhrát i nějakou cenu, zdatnější jedinci dokonce mohou získat trofej, kterou si pak odnesou domů a pochlubí se s ní svým přátelům. Spousta nových činností (rybaření, plážový volleyball, jízda na koni, lukostřelba, hledání pokladů a mnoho dalších) samozřejmě vyžaduje spoustu nových objektů, mimojiné to budou: sněhulák, klouzačka, pevnost, stan, mini-golf, kolotoč, stánek se suvenýry, atd. atd. Až budete dostatečně unaveni všemi těmi atrakcemi, odpočinout, vyspat a najíst se můžete v hotelu. No já nevím jak Vy, ale já se už nemůžu dočkat :)
zdroj: SimZone

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.