zavřít

CoD: Ghosts nahradí zombie mód masakrem emzáků

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

„Když mají vývojáři z Treyarchu ve svých Call of Duty hrách kooperativní zombie mód, my si dáme do své hry něco lepšího, třeba emzácký mód,“ řekli si vývojáři z Infinity Ward a začali pracovat na herním módu zvaném s největší pravděpodobností Extinction. Pro tuhle chvíli není stoprocentně potvrzené, jestli půjde opravdu o mimozemskou variantu zombie módu, která by tím pádem byla zaměřena na kooperativní likvidaci šmejdu z vesmíru. Všechno tomu ale nasvědčuje, a když píšu všechno, tak myslím dřívější zmínku v uniklém seznamu s popisem achievementů, krátkou oficiální ukázku a několik fotek, které se dostaly na internet a ukazují kus mrtvého alienka, menu, nahrávací obrazovku a další nepodstatnosti.

Zmíněná ukázka, kterou zveřejnili tvůrci na instagramu, předvádí metamorfózu „ghost“ masky na emzáckou variantu se svítícíma očima a krátkýma nožičkama. Nezúčastněný by v tom klidně mohl vidět svítící očiska helghastů (svého způsobu také duchů) z Killzone, ale jakkoli by případný crossover se sérií od Guerilla byl vtipný, bylo by to samozřejmě absurdní. Extinction bude s největší pravděpodobností opravdu varianta či náhrada zombie módu z předchozích CoD her a lze očekávat, že podrobnosti se dozvíme v následujících dnech přímo od Infinity Ward nebo od kolegů z IGN. S CoD: Ghosts už si ve svých kancelářích hrají a pouští do světa užitečná videa. V tom následujícím kupříkladu s pomocí producenta hry Marka Rubina názorně předvádí hlavní funkce docela lákavé herní varianty s názvem Squads.

Jak uvidíte na záběrech, v zásadě jde o boj vašeho týmu, který si sami sestavíte a postupně levelujete s týmem někoho jiného. Vtip je v tom, že když nejste vy nebo kdokoli z vašich známých online, tak otěže přebírá AI podle hráčem zadaného typu chování a způsobu boje. Z mého pohledu je právě tahle herní varianta jednou z nejzajímavějších novinek CoD: Ghosts. Zbývá jen dodat, že video od IGN pochází z PS4 verze, na kterou své špinavé pracky tuzemští majitelé PS4 vztáhnou 13. prosince, kdy se u nás začne PS4 prodávat. Jinak PC, PS3, X360 a WiiU verze CoD: Ghosts vychází už 5. listopadu. PS4 a Xbox One verze vyjdou v zahraničí 29. a 22. listopadu.

Tagy: spekulace akční multiplayer asymetrický multiplayer kooperace

Zdroje: Instagram,VG247,IGN,MP1st

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.