zavřít

Co přinese Devil May Cry 4 na PC?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční bojovka s dvěma miliony prodaných kusů nabídne PCčkářům za jejich čekání něco extra.

Japonské akční bojovky Devil May Cry 4 (8/10, recenze X360 verze) se ve světě prodalo přes dva miliony kusů a čísla ještě porostu, protože Capcom v létě (odklad oproti avizovanému dubnu) konečně uvolní dlouho slibovanou verzi pro PCčkáře. Jak už to tak bývá, extra čekání musí být něčím odměněno: můžete se tak těšit na několik nových lokací nebo zvláštní módy Turbo (postupně akcelerující rychlost nepřátelských pohybů) a Legendary Dark Knight, v němž se na vás pohrnou neustávající vlny protivníků.


do galerie přidána osmička screenshotů z PC verze

Oproti konzolím se PCčková verze pochlubí také pestřejší grafikou a čtyřnásobně vyšším framerate prý až 120 snímků za sekundu, samozřejmě jen za předpokladu nadupané hardwarové sestavy. Vedle toho tu budou různá nastavení grafiky, přímá podpora DirectX 9 i 10 včetně Games for Windows čili Windows Vista (jejichž ilegální majitelé se mimochodem brzy dočkají nepříjemného překvapení v podobě zčernání plochy a výzvy k zadání aktivačního kódu).

Devil May Cry 4 vyjde pro PC letos v létě s českými titulky i manuálem (předobjednat), ještě předtím však bude uvolněna demoverze včetně benchmarkovacího programu - více o hře v naší recenzi konzolové verze.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.