zavřít

Citadela bude v Mass Effect 3 větší a pestřejší

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Až ve sci-fi RPG Mass Effect 3 vstoupíte na palubu Citadely, najdete mnohem obsáhlejší a...

Až ve sci-fi RPG Mass Effect 3 vstoupíte na palubu Citadely, najdete mnohem obsáhlejší a pestřejší vesmírnou stanici, než jakou si pamatujete z prvního dílu. "Citadela je větší, než kdy byla, a dá se v ní dělat mnohem více věcí," prozradil v rozhovoru s Game Inforerem šéf vývoje hry Casey Hudson. Třetí díl obsáhne především jednu zásadní misi na Citadele, která se už nevešla do Mass Effectu 2 a jež dějově spíš navazuje na původní hru.

Podle Hudsona měli scénáristé při práci na trojce volnější ruce, protože už se nemuseli tolik zabývat případnými pokračováními. Ačkoliv další hry ze série Mass Effect už jsou prakticky jisté, velitel Shepard se v ních téměř na sto procent neukáže. "Tentokrát můžeme jednotlivé konce hry vymýšlet bez ohledu na to, zda na cosi v budoucnosti naváže," tvrdí Hudson.

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: OXM

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.