zavřít

Aliens: Colonial Marines drobky

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Časopis Game Informer utrousil pár informací při lákání na své odkrytí sci-fi akce na motivy filmů.

Nebyl by to Game Informer, nejprestižnější herní papermag na světě, kdyby se mu do každého čísla nepovedlo sehnat exkluzivní odhalení něčeho zásadního. A tak zatímco mnohé časopisy v internetové době tápou, na čem vlastně mají obálku postavit, aby dovedla zaujmout, on tentokrát láká hned na tři takové věci. Prim mezi nimi hraje dosud tmou zakrytá hra od Gearboxu, tvůrců Brothers in Arms, o níž Game Informer prozatím utrousil pár drobků:

  • Kompletní název Aliens: Colonial Marines.
  • Žánrově týmová sci-fi first-person akce.
  • Snaha o navození atmosféry napětí a beznaděje ze starších dílů (pro hru oficiálně licencované) filmové ságy Vetřelec - zejména Aliens od Jamese Camerona z roku 1986.
  • Upřesnění dřívějších plánů ("next-gen systémy") - myslí tím vedle PS3 a X360 také PC.
  • Pořád platí datum vydání v roce 2009.
  • Jak známo z dřívějška: hráč se stane nováčkem mezi koloniálními mariňáky, vydavatelem je SEGA ve spolupráci s 20th Century Fox.
Dalšími novinkami, jež Game Informer příblíží, budou třetí díl Red Faction (získal podtitul Guerrilla) s údajně úžasným zničitelným prostředím a dále superhrdinské MMO Champions Online z dílny autorů City of Heroes, cílená na konzole i PC (má být oznámena v pondělí). Jakmile se objeví další podrobnosti a slibované obrázky, můžete se na Tiscali Games spolehnout...
zdroj: GI

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.