Akční MMOG 9Dragons vstupuje do bety
zdroj: tisková zpráva

Akční MMOG 9Dragons vstupuje do bety

9. 2. 2007 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Pokud jste propadli kouzlu masivně multiplayerových onlinovek, anebo byste rádi, ale vyhlížíte spíš nějakou, která bude zdarma, pak byste měli vědět o původem asijské hře s názvem 9Dragons.

Ta se už brzy otevře západnímu publiku, a to díky společnost Acclaim Games, jež oznámila, že uzavřené betatestování proběhlo úspěšně, hra je plně funkční, a nyní je na řadě fáze aktivního otevřeného zapojení širší veřejnosti pro doladění posledních nedostatků, zejména pak prověření integrity serverů, než dojde k oficiálnímu spuštění hry. Určitě vás bude rovněž zajímat, že Acclaim vyčlenila exklusivně pro evropské hráče nový server. Jmenuje se Bardo, a přestože je v tuto chvíli umístěn na území Spojených států, později bude přemístěn do Evropy. Mimochodem, z dnešního rozhovoru na Warcry.com vyplynulo, že zájem je o tuto hru vetší, než jaký Acclaim očekávali, na čemž má pochopitelně zásluhu i to, že jde o MMORPG bez poplatků. Ptáte-li se, z čeho se berou peníze na provoz, odpověď zní z reklam ukrytých uvnitř hry a také z prodeje virtuálních věcí za tzv. Acclaim Coins, které si hráči pořizují na jejich stránkách.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Abyste ale měli představu, oč se vlastně jedná, 9Dragons je MMORPG zasazenou do starověké Číny za vlády dynastie Ming - do éry devíti draků. Asi vás tedy nepřekvapí, že hlavním rysem tohoto titulu bude akce s využitím bojových umění. Příběh, který byl pro západní publikum upraven hollywoodským scénáristou Stevenem-Elliotem Altmanem tak, aby mu snáze porozumělo, se dotýká devíti starobylých čínských klanů, jejich devíti ztracených hrdinů a devíti hrdinů, kteří budou nalezeni. Vy máte do začátku možnost připojit se k jednomu z šesti nabízených klanů. Jsou to: "Shaolin", klan "Wu-Tang" a "Liga žebráků", které jsou loajální čínskému císaři; dále pak "Bratrstvo zlodějů", "Nebeský démon" a výhradně ženský klan "Posvátného květu" - ty jsou v opozici. Poslední tři klany jsou speciální a pokročilejší, budou také plně v moci hráčů, avšak až později ve hře, až se příběh rozvine.

Jinak v již jednou výše zmíněném rozhovoru jsme se také dozvěděli, že původně měli Acclaim v úmyslu začít otevřeně betatestovat pouze se čtyřmi z klanů, ale komunita je převálcovala argumenty, takže nakonec přidali ty další dva. Další podrobnosti o hře najdete na jejích oficiálních stránkách, kde se můžete rovnou i zaregistrovat.
zdroj: PR, homepageMMORPG.com, Warcry

korgull

Nejnovější články