Sledujte Fight Club #471 o ovladači PlayStationu 5, remacích a hudbě
zdroj: Vlastní foto autora

Sledujte Fight Club #471 o ovladači PlayStationu 5, remacích a hudbě

8. 4. 2020 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Zatímco Microsoft už se pochlubil vzhledem své nadcházející věžovité krabice, které říká Xbox Series X, Sony se ještě neodhodlala ukázat nám skutečnou podobu PlayStationu 5. Musíme tak nadále doufat, že bude značně odlišná od extravagantního dev kitu, který tu a tam pronikne na internet. Zato nám Japonci představili herní ovladač DualSense, o kterém bude řeč v dnešním Fight Clubu.

Pomalu je načase začít se loučit s aktuálním DualShockem, který koncem roku nahradí designově dost odlišný DualSense. Na nový vzhled si budeme chvíli zvykat, ale aspoň nedochází ke změně rozložení tlačítek. V podcastu se pobavíme o detailech, které zároveň najdete v dedikovaném článku.

Nový gamepad je sice téma hodné diskuze, ale nehodláme na něm postavit celý pořad. Včera jsme se vám formou článku otevřeli a práskli na sebe, jaké herní soundtracky považujeme za nejlepší, ale protože se nám do seznamu rozhodně nevešlo vše, předáme vám dnes další tipy na super muziku.

A protože jsme v poslední době dostali spoustu remaků a remasterů (vyšel Resident Evil 3, Final Fantasy VII Remake, chystá se Saints Row: The Third Remastered), popovídáme si i o nich – o konkrétních titulech i praktice renovování starých pecek jako takové.

Tak si nás nalaďte v 16:00 na YouTube, Twitchi či Mixeru, kde s námi a dalšími diváky můžete diskutovat na nejrůznější témata. Pokud na nás budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte ho položit do vybraného chatu, případně ho zašlete na náš email podcast@games.cz. A nezapomeňte, že máme taky nový Discord!

zdroj: Vlastní

Nejnovější články