zavřít

Přidejte se na náš oficiální Discord!

- Oznámení autor: Alžběta Trojanová Komentáře: 0

Dámy a pánové, vážení čtenáři, máme pro vás velkou komunitní novinku. Rozhodli jsme se založit oficiální server Games.cz na Discordu, kde se budeme potkávat s našimi fanoušky a kde se oni budou potkávat mezi sebou! Kdy jindy nakonec využívat online komunikaci, než když je celý stát v karanténě.

zdroj: Archiv

Pozvánka je zde: https://discord.gg/Fwfqm8V

Na našem Discordu najdete kanály zaměřené na hry, filmy a seriály, knížky, deskovky nebo třeba hardware poradnu. Pro téma koronaviru jsme připravili speciální kanál, takže pokud si budete chtít odpočinout od všeho toho šílenství, nemusíte se bát, že by na vás viry vyskočily i digitálním prostředí. Máme je v plánu držet pevně pod karanténou!

Na Discordu najdete i celou naši redakci. V případě konkrétních dotazů nebo zkrátka jen chuti si s námi popovídat se neváhejte připojit. Jsme tady pro vás.


Tagy: Discord redakce komunikace pozvánka

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.