zavřít

Sledujte Fight Club #347

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další středa, další Fight Club. Tentokrát nese číslo 347 a objevil se v něm Pavel Dobrovský, Adam Homola, Petr Poláček a Aleš Smutný. Jako hlavní téma tentokrát posloužil údajný pád příběhových lineárních (a pro někoho singleplayerových obecně), který mnozí věští z konce studia Visceral. Nicméně různé osobnosti herního byznysu od té doby přidaly svou trošku do mlýna a přidali názory ohledně toho, jak moc zlé to je a zda opravdu tomuto typu her zvoní hrana. A teď do toho samého mlýna jsme přihodili i my.

Pavel vám také představí krásně vypadající i znějící hru Beat the Game, pozastavíme se nad zpětnou kompatibilitou mezi Xbox a Xbox One a nakonec se podíváme na blížící se tsunami velkých her, které na nás spadne už v pátek a nás čeká obtížné rozhodnutí – na kterou hru se vrhneme jako na první? Došlo samozřejmě i na vaše dotazy.

Tagy: Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.