zavřít

Hardware Club SPECIÁL: Nvidia GeForce RTX (Gamescom 2018)

Windows MAC Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V předvečer Gamescomu došlo v Kolíně nad Rýnem k představení nové generace grafických karet Nvidia. Z pohledu počítačového hardwaru šlo o velkou událost, Nvidia se však snažila udělat z představení rovnou historický milník. Hádáte správně, vše se točilo kolem vykreslování pomocí ray tracingu v reálném čase. Uzrála doba na změnu? A co nové modely grafických karet? Probereme ve speciálním Hardware Clubu.

Téma ray tracingu a nové grafické architektury Nvidia Turing je natolik zajímavé, že si speciální Hardware Club zaslouží. Při diskuzi v redakci vzbuzuje emoce. Je to pouhý marketing, jak prodat produkt s ještě vyšší marží? Anebo jde Nvidia cestou vizionáře, který se chopil příležitosti akcelerovat pokrok? A musíme si ten pokrok zaplatit zrovna my, zákazníci? A má nás vůbec nějaký ray tracing zajímat? Spousta otázek, spousta odpovědí.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Nvidia grafické karty Hardware Club ray-tracing GeForce RTX

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.