zavřít

Hardware Club #25: Mini PC

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Miniaturní herní počítač, který by v obýváku nebyl k rozeznání od konzole a byl nejlépe ještě neslyšný. Ideál, který každý den na fórech řeší tisíce nadšenců. Lze vůbec naskládat herní PC do krabice od bot? Jaké k tomu existují komponenty? A co nabízejí výrobci?

Tlak na miniaturizaci nesledujeme pouze v odvětví IoT, ale také u koncových zákazníků. Konzole se zmenšují, skříně pro PC také. Hitem jsou dnes malé herní počítače, které se i přes své kompromisní rozměry snaží nabídnout zážitek jako plné towery. Jaká jsou omezení malých buildů a co budeme muset oželit? Probereme v 25. Hardware Clubu v klasickém složení: Jindra, Jiří a Lukáš. Začínáme v 16:00 na YouTube.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.