zavřít

Hardware Club #24: CES 2019

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

CES 2019 je za námi. A tento rok, na rozdíl od toho minulého, si hráči přišli na své. Nvidia i AMD se trumfovali s oznámeními hardwaru, na pódiu v Las Vegas dokonce tým zelených představil novou grafiku střední třídy GeForce RTX 2060. A o tom všem se pobavíme v dnešním Hardware Clubu.

Probereme výkon novinky RTX 2060 a zda stále kráčí ve stopách řady RTX: dobrý výkon, ale příliš vysoká cena. Další peckou je také zprovoznění VESA adaptivní synchronizace na grafických kartách Nvidia pod značkou „G-Sync compatible“. Ano, s další verzí ovladačů byste mohli provozovat monitor s FreeSync i na kartách Nvidia. Jensen otočil o 180°.

Jindra se určitě rozpovídá o oznámeních AMD, zvláště pak o procesorových novinkách. Kde všude ještě AMD vytáhne chiplety?

Začínáme v 16:00 na YouTube ve složení Jiří, Jindra a Lukáš.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Nvidia AMD Hardware Club CES 2019

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.