zavřít

Hardware Club #19: RAID, RTX 2070

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulý díl jsme celý věnovali SSD a jejich evoluci z plotnových úložišť. Fanoušci Ivana Mládka a jeho Zkratek si určitě připadali jako doma. Abychom je dnes nezklamali, rozhodli jsme se zařadit do repertoáru ještě jednu pecku: RAID.

Neochudíme vás ale ani o aktuální události: předevčírem vyšly testy grafické karty RTX 2070, což si zaslouží komentář a shrnutí stejně jako dříve vydané karty RTX 2080 a 2080Ti. Na výkon RTX 2070 se dostane po dotazech, které jsme se tentokrát rozhodli odbavit hned na začátku pořadu.

Devatenáctý Hardware Club dnes netradičně začíná už o dvě hodiny dříve, sejdeme se tak na YouTube již ve 14:00.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: grafické karty Hardware Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.