zavřít

Hardware Club #18: SSD disky

Windows MAC Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kde jsou ty doby, kdy jsme z fólie rozbalovali našlapaný 40GB disk a těšili se, kolik „baldurů“ se na něj vejde! Při momentálních terabajtových kapacitách se tato nostalgie jeví až úsměvně. Historie počítačových úložišť ušla dlouhou cestu. V dnešním Hardware Clubu se podíváme na poslední milník: SSD.

Jaký je rozdíl mezi SSD a plotnovými disky? Jaké typy SSD a kapacity dnes můžeme pořídit a má vůbec smysl si připlácet za vyšší rychlosti? Nejen na tyto otázky se budeme snažit odpovědět v 18. Hardware Clubu s Jindrou, Lukášem a Jiřím.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club SSD HDD úložiště M.2 SSD SATA SSD NVMe SSD

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.