zavřít

Hardware Club #15: Herní notebooky

Windows Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Herní notebook. Pro někoho jen slabý odvar stolního počítače se spoustou kompromisů, pro jiného zase jediný způsob, jak si slušně zahrát. Pravdou nicméně je, že s rozvojem hardware i software se v posledních letech začínají herní notebooky výkonem desktopu přibližovat. Kdy je rozumné pořídit si herní notebook a jaké má výhody a nevýhody? A na co si při koupi dát pozor?

Dobrý herní notebook, to je inženýrská výzva: jak ukočírovat vysoký herní výkon v tak omezeném prostoru, aby se komponenty nepřehřívaly? A naopak, jak dostát pojmenování „přenosný počítač“, tedy aby notebook zůstal také mobilním zařízením? Zkombinovat obojí se výrobci snaží s větším či menším úspěchem již od vzniku této speciální kategorie. Co se jim podařilo, a co ne, probereme v 15. Hardware Clubu s Lukášem, Jindrou a Jiřím.

Sledujte nás na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: notebook laptop Max-Q Hardware Club herní notebook chlazení CPU chlazení GPU

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.