zavřít

Fight Club #410: S rezidentním expertem Davidem Rynešem

PlayStation 4 Windows GameCube PSOne DreamCast Nintendo 64 Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fight Club začínal (plánovaně!) s menším zpožděním, ale z dobrého důvodu, a tím důvodem nebyl nikdo jiný než David Ryneš, kterého můžete znát jak z některých našich GamesPlayů, tak z předchozích Fight Clubů. David hraje prakticky všechno, ale tentokrát jsme si ho pozvali především kvůli Resident Evil 2, z nějž se vyklubal velký hit.

Když jsme se vymanili z hororových událostí v Raccoon City, vzlétli jsme do oblak. Aleš totiž hraje Ace Combat 7, brzy napíše i recenzi a v podcastu se s vámi rád podělil o dojmy z hraní. Vašek se pak pozastavil nad novou strategií At the Gates a posvítili jsme si na citlivá témata ve hrách, včetně některých současných konfliktů. V druhé části podcastu jsme nezapomněli samozřejmě ani na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #410 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: strategie horor akční HD remake podcast 3rd person válečná third person antika antický Řím

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.