zavřít

Ace Combat 7 za pár dní přinese „bolest a strach“

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Stíhačky jsou na obzoru a brzo zahájí palbu, jak připomíná nový trailer na Ace Combat 7: Skies Unknown. Do startu z paluby letadlové lodi zbývá už jen pár dní a já bych vám na tomhle místě milerád zprostředkoval nějaké první Alešovy dojmy z hraní, ale on si včera bohužel omylem stáhl remaster Ace Combat 5. Takže si musíte vystačit s oficiálním videem.

18. ledna se stanete postradatelným trestancem, který se octne v sebevražedné skupině elitních stíhačů pro ty nejhorší a nejnebezpečnější možné úkoly. Ze záběrů z hraní je jasné, že vás nesnáší všichni včetně vašeho vlastního velitele – jestli umřete, bude mu to celkem fuk. A vaši kolegové taky nejsou žádní svatoušci.

Proč takový důraz na příběh u hry, která má nabízet především arkádové létání ve stíhačkách? Protože to je zkrátka DNA série Ace Combat. Vyprávění to bývá trochu klišovité a místy neohrabaně přeložené do angličtiny, ale bez toho by to zkrátka nešlo. A tak se v sedmičce připravte na „naději, spásu, bolest a strach“.

Kokpity a kniply na vás čekají za tři dny na PlayStation 4 a Xbox One, 1. února pak na PC.

Tagy: stíhačky arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.