zavřít

GamesPlay - snažíme se přežít v hororovém demu Resident Evil 2

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Resident Evil 2 vyšel v roce 1998 a nesmazatelně se zapsal nejen do historie hororů, ale i videoher obecně. Výborný akční horor s hned několika ikonickými momenty si získal spoustu příznivců a není divu, že po remaku prvního dílu teď došlo i na remake dvojky. A právě na ten si dnes posvítíme.

Respektive se podíváme na jeho časově omezené „1-Shot“ demo. Na dohrání dema máme půl hodiny, víc ani ťuk. V případě smrti to můžeme zkoušet pořád dokola, ale jakmile jednou demo dohrajeme, je konec.

Netradiční styl vítáme a jsme rádi, že jsme od Capcomu vůbec nějaké demo dostali, což dnes rozhodně není standardem. Demo nijak najeté nemáme, takže pokud nám budete chtít poradit, můžete se připojit během živého vysílání do chatu na YouTube a psát tam své tipy a triky.

Tagy: horor akční HD remake 3rd person third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.