zavřít

Když v demu Resident Evil 2 přežijete půl hodiny, čeká vás odměna

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

„Nový“ Resident Evil 2, ve skutečnosti remake legendárního hororu z roku 1998, se rychle blíží a chystá se vypustit zmutované hrůzy 25. ledna. Ještě předtím ale dorazí bezplatné demo, ovšem ne jen tak ledajaké. Tohle demo je speciální. Dá vám jediný život a jediný úkol – přežít přesně třicet minut.

Pakliže se vám povede přečkat onu smrtelně nebezpečnou půlhodinu, čeká vás speciální video, které nikdo jiný neuvidí… dokud ho první úspěšný hráč nenahraje na YouTube, samozřejmě. A pakliže se vám to nepovede, můžete to zkusit znova. A znova. A znova. A znova.

Demo dorazí 11. ledna na Steam, PlayStation 4 a Xbox One, kde si ho budete moct až do 31. ledna bezplatně stáhnout a hrát. Kromě speciální výzvy v podobě půlhodinového survivalu si tak rovnou vyzkoušíte, zda máte zájem pustit se do plné hry.

Ta snad naštěstí tentokrát nevzbudí vášnivé diskuze o definici „remaku“ a „remasteru“, protože je předělaná skutečně od podlahy. Působí naprosto moderně, jak dokazuje přiložený trailer nebo Adamovy spokojené dojmy z Gamescomu.

Tagy: horor akční HD remake 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.