zavřít

Fight Club #396: Disco na Discordu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Týden před Red Dead Redemption II pociťujeme slábnutí proudu informací ze všech jinak štědrých zdrojů. Nikdo zkrátka nechce upozorňovat na svůj produkt v době, kdy by se mu dostalo té nejmenší možné pozornosti. Přesto i ve 396. Fight Clubu bylo o čem debatovat.

Dosud nejzajímavější událost týdne se k nám donesla právě v den vysílání. Komunikační aplikace Discord konečně spustila svůj digitální obchod s hrami, který razí trochu jiný přístup než Steam. Došlo i na Star Citizen a podívali jsme se na zoubek obsazení nového Zaklínače. A jako obvykle nemalou část pořadu zabraly vaše podněty a dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #396 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: vesmír figurky

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.